פרופיל מקצועי

שיווק אינטרנטי – יתרונות שמביאים תוצאות

לקוחות RMCM נהנים מפתרונות שיווק אינטרנטי אפקטיביים התומכים ביעדי שיווק, מכירות ושירות לאורך זמן, ומצטיינים בנוחות תפעולית. ההצלחה ארוכת השנים מבוססת על ניסיון יוצא דופן, השקעה מתמדת בידע עדכני ועל שילוב ייחודי של יכולות.

תצוגת אנליטיקה: שיווק אינטרנטי - יתרונות שמביאים תוצאות

 

מומחיות: להפוך את התוכן שלך לנכס מניב

שיווק אינטרנטי באמצעות תוכן (Content Marketing) היא האסטרטגיה האפקטיבית ביותר בעידן הדיגיטלי – יותר תוצאות, פחות הוצאות. זאת המומחיות שלנו.
בכל פרויקט – החל בתכנון והקמה של מערך ‘קונטנט מרקטינג’ מודולרי, ועד להפקת פריטי התוכן השיווקי לערוצים השונים – אנו מביאים לידי ביטוי מומחיות רב-תחומית וניסיון עשיר שעושים את ההבדל:

המומחיות שלנו היכולות שלנו היתרון שלך
תוכן כל סוגי התוכן, כל הפורמטים, כל הפלטפורמות One-Stop-Shop לתוכן השיווקי
שיווק הבנה יסודית (ומהירה) של אתגרי השיווק: שימור, טיפוח ורכש לקוחות פתרונות, שירותים ותוצרים מדויקים
דיגיטל מיצוי עוצמות ותכונות מתקדמות של ערוצי התוכן אפקט מירבי מול כל קהלי המטרה
לוגיסטיקה ייעול תהליכי שיווק & תוכן באמצעות כלים ושיטות לניהול, שליטה ובקרה מענה ישים, נוח לתפעול וחסכוני
טכנולוגיה דיאלוג מקצועי יעיל וידידותי צוותי פיתוח, יישום ו-וובמאסטר גמישות מירבית לדרישות ייחודיות

מקצועיות: לספק תוצרים שעומדים במבחן

תצוגות התוכן הדיגיטלי שעושות בשבילך את העבודה באתרים, רשתות חברתיות וערוצי תוכן אחרים, הן הקצה הגלוי של מערך מורכב של החלטות, תהליכים, משימות ופרטי פרטים שפועל באופן שוטף.
אפילו התוצר הבסיסי ביותר נדרש לעמוד במבחן איכות הכולל מחקר ותחקיר, רעיונאות וקונספט, כתיבה, עיצוב, עריכה, הפקה, קידום והפצה. זאת המקצועיות שלנו.

  • פתרונות Content Marketing מודולריים, מעשיים וישימים המותאמים לצרכים, לדרישות ולמשאבים של הלקוח בראייה כוללת וארוכת טווח.
  • תוכן רלוונטי איכותי ומוקפד שזוכה לחשיפה מוגברת ולהיענות גבוהה ויוצר ללקוח יתרון תחרותי.

חדשנות: להצליח בעולם שמשתנה בלי הפסקה

שינוי הוא מצב קבוע במרחב הדיגיטלי. כדי לעמוד בקצב, להיות תמיד בתמונה ולספק לכל לקוח תוצרים שעומדים גם במבחן הזמן, צריך להבין היום את המגמות של מחר. לעקוב, ללמוד, לפענח וליישם לפני כולם. זה המוניטין שלנו.
צוות RMCM מייצג היסטוריה של חדשנות שנמשכת גם היום – פתרונות פורצי דרך, מתודולוגיות שהופכות לסטנדרט מקצועי, תוצרי תוכן ייחודיים שהופכים למודל. לאורך הדרך צברנו פרסים יוקרתיים ושבחים במדיה המקצועית.

תוצאות: מחויבות להשגת יעדים בטווח קצר וארוך

קשרי לקוחות הנמשכים לאורך זמן מעידים יותר מכל על שביעות רצון ואמון מקצועי המבוססים על הישגים והצלחה. זאת ההוכחה הטובה ביותר שלנו לאפקטיביות של פתרונות שיווק אינטרנטי  – לקוחות מרוצים.
כל פרויקט וכל משימה שאנו מבצעים עבור לקוחותינו מתוכננים, נבחנים ויוצאים לפועל בהתייחס למכלול יעדי השיווק של הלקוח, והם כוללים מדדי הצלחה והמלצות למעקב, מדידה וניתוח תוצאות בזמן אמת.

ניסיון: להערך לכל אתגר שיווק אינטרנטי של כל לקוח בכל סביבה תחרותית

  • תאגידים, חברות ועסקים בזירות B2C ו-B2B.
  • תקשורת, בנקאות ופיננסים, ביטוח, פנסיה, מוצרי צריכה, מזון, בריאות ורפואה, היי-טק, רכב, תיירות, תעשייה, חקלאות, מדיה ועוד.
  • אסטרטגיות דיגיטל, אפיון פונקציונלי וארכיטקטורה של אתרים ומערכות מידע ותוכן, קונספט קריאטיבי ותמהיל ערוצים, פיתוח והפקה של תכנים שיווקיים, ניהול שוטף של ערוצי תוכן.
  • שווקים מקומיים ושווקים בינלאומיים (מבחר שפות).
  • מידע שיווקי, מידע מקצועי, מידע צרכני, הסברה, הדרכה, מאמרים, כתבות, וידאו, מצגות, תשדירים, אינפוגרפיקה, סטטוסים וציוצים ועוד תוצרי תוכן.
  • אתרי אינטרנט, אפליקציות, רשתות חברתיות, מדיה חברתית, דיוור ישיר, פרסום, קידום, מערכות מדידה ועוד.

תכנון ואפיון פתרונות אינטרנט
שירותי תוכן לאתרים ולערוצים דיגיטליים
ייעוץ שיווקי ומחקר